Love, Patrick czyli 4 odcinek podcastu Winni Odsłuchu

Jest wtorek, a zatem tak jak nowy obyczaj nakazuje, na Piekielnej pojawia się kolejny – 4 już! -odcinek podcastu Winni Odsłuchu. Tym razem rozmawiamy o Patricku Melrose, Aggretsuko, Love, Simon i najnowszych Dinożarłach. Odcinek jest nieco dłuższy niż poprzednie, aczkolwiek też sporo dyskutujemy na konkretne tematy. Cały czas jednak pracujemy nad ostatecznym kształtem podcastu.

Są spoilery, ale są też oznaczone. 

Poniżej zamieszczam rozpiskę tego, co gdzie i w jakich przedziałach czasowych się znajduje. Jest też pewien progres, bo w końcu nauczyłam się dodawać podcast tak, żeby można było go sobie po ludzku pobrać, np na telefon. Wystarczy, że klikniecie w link do pliku, otworzy Wam się takie ładne okienko i tam będą trzy kropeczki. I jak na nie klikniecie, to można pobrać. Piszę, bo ja pewnie bym na to nie wpadła, a zawsze to lepiej mieć tutorial.

Timeline czwartego odcinka pt. Love, Patrick wygląda następująco:

01:42 Patrick Melrose

22:00 – Spoilerowo o Patrick Melrose

43:30 – Jurassic World Fallen Kingdom

54:06 – Aggretsuko

01:08:07  – Love, Simon

01:27:02 – Spoilerowo o Love, Simon

Winni Odsłuchu – Love, Patrick

Będziemy też wdzięczni za wszelkie słowa krytyki. Jesteśmy absolutnie otwarci na wszelkie sugestie dotyczące tego, co jeszcze moglibyśmy robić lepiej. Ten nasz podcast dopiero raczkuje,  sami musimy się jeszcze dużo nauczyć i jesteśmy tego świadomi. Z Waszą pomocą, będzie to na pewno dużo łatwiejsze. Wszelkie sugestie dotyczące tego, co zmienić, dodać, skrócić, poprawić etc, piszcie w komentarzach. Z góry bardzo za nie dziękujemy.

Tym samym, zachęcamy do pobierania i słuchania 4 docinka Winnych Odsłuchu pt. Love, Patrick. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy podzielacie nasze zdanie. Tym też koniecznie się podzielcie z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close

Tu mnie znajdziesz! Lajkuj, obserwuj - będziesz na bieżąco!